Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias Caldas Novas που απέχει 3 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο Water Park, παρέχει υδάτινο πάρκο και εξωτερική πισίνα. Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από πολλά από τα αξιοθέατα, όπως Jardim Japones και Jardins diRoma.
Ιερό Nossa Senhora της Salette και το Υδάτινο Πάρκο diRoma βρίσκονται σε απόσταση 3,1 και 1 χλμ. αντίστοιχα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια.
Το Jardins diRoma Comercial, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias, έχει ιταλική κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Jardins diRoma313 χλμ.
- Υδάτινο Πάρκο Water Park1800 χλμ.
- Serra Verde Shopping470 χλμ.
- Υδάτινο Πάρκο diRoma839 χλμ.
- Emporio Dona Xepa1752 χλμ.
- 1ª Casa de Caldas Novas1362 χλμ.
- Museu de Cera Caldas Novas1710 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας4,4 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Υδάτινο πάρκο
- Κέντρο γυμναστικής
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας από τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias ξεκινούν από 92$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τετράκλινο δωμάτιο comfort και Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο. - ❓
Τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias προσφέρει ανέσεις αναψυχής;
Στις εγκαταστάσεις του τo ξενοδοχείο Spazzio Diroma Com Acesso Ao Vulcao Todos Os Dias έχει θαλάσσιο πάρκο και εξωτερική πισίνα.